Menu

Technicko poradenské služby

Oblast zabezpečující, aby klint nikdy nezůstal bez potřebných informací a sám na řešení daného problému.

TECHNICKÉ PORADENSTVÍ - Tým BDI je vždy připravený zaevidovat, vycestovat, zmapovat a nabídnout optimální řešení Vašeho technického nebo obchodního problému. Při jeho hledání se opírá o dlouholetou zkušenost v oboru, vysokou technickou vyspělost dodavatelů, množství referencí z již splněných řešení. Vždy se snažíme najít řešení na míru.

ŠKOLÍCÍ ČINNOST – Základním předpokladem toho, abychom dosáhli spokojenosti zákazníka je maximální využíti hodnoty zboží, které bylo zakoupeno. Vysoká kvalita a spolehlivost je jeden z předpokladů k dosažení cíle. Důležitým faktorem, který ovlivňuje úspěch je: montáž, péče a diagnostika zařízení. BDI rozširuje vědomosti udržbářských týmů během školeních, které nabízí. Součástí jsou i technické materiály.

DOPLŇKOVÉ TECHNICKÉ SLUŽBY – Další aktivitou, směřující ke schopnosti zákazníka využít celý potenciál výrobku je realizace následných služeb: odborná montáž – většinou za přítomnosti údržbářů a našeho týmu, diagnostika. Veškeré tyto úkony zamezují k budoucímu výpadku jedné ze součástek (diagnostika ložisek, převodovek, pohonů, dopínání řemenových převodu aj.).

BDI Czech s.r.o.
Dlouhomostecká 1137
463 11 Liberec Vratislavice

Telefon: +420 482 323 630
Email: sales@bdi-czech.cz

BDI CZ

  • Liberec
  • Hradec Králové
  • Nový Jičín